خانه

Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت فناوری فوتوالکتریک شنژن Jucaiyuan ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت با فناوری پیشرفته است که تحقیق ، توسعه ، تولید ، فروش ، مهندسی و خدمات را برای صفحه نمایشگر LED ادغام می کند.این شرکت در منطقه صنعتی Xuxingda ، شهر شیان ، منطقه Baoan واقع شده است و مساحت آن بیش از 4000 متر مربع است.صفحه اصلی داخلی و خارجی صفحه نمایش LED ، ماژول صفحه نمایش LED ، و مواد پشتیبانی مختلف مربوط به صفحه نمایش LED.این محصول دارای فناوری پیشرو داخلی در صفحه نمایش LED با فاصله کم و صفحه نمایش تمام رنگی در فضای باز با روشنایی بالا است.

 

سیستم کیفیت این شرکت عالی است و به عنوان "ISO 9001 ، 3C ، 14001 ، CE ، RoSH ، ZRX و سایر سیستم های مدیریت کیفیت" گواهی شده است.این شرکت بسیاری از گواهینامه های حق ثبت اختراع را برای منطقی بودن و صرفه جویی در انرژی صفحه نمایش LED به دست آورده است.این شرکت دارای یک تیم تحقیقاتی با کیفیت و پیشرفته ، مجهز به سطح پیشرفته تحقیقات علمی ، تولید ، تجزیه و تحلیل ، تجهیزات آزمایش برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا ، محصولات برتر و محصولات نوآورانه یک پایه محکم است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت فناوری فوتوالکتریک شنژن Jucaiyuan ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته است که تحقیق ، توسعه ، تولید ، فروش ، مهندسی و خدمات را برای صفحه نمایشگر LED ادغام می کند. این شرکت در منطقه صنعتی Xuxingda ، شهر شیان ، منطقه Baoan واقع شده است و مساحت آن بیش از 4000 متر مربع است. صفحه اصلی داخلی و خارجی صفحه نمایش LED ، ماژول صفحه نمایش LED ، و مواد پشتیبانی مختلف مربوط به صفحه نمایش LED. این محصول دارای فناوری پیشرو داخلی در صفحه نمایش LED با فاصله کم و صفحه نمایش تمام رنگی در فضای باز با روشنایی بالا است.

 

Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd Shenzhen Jucaiyuan OptoelectronicTechnology Co.,Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : جوکایوان

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 2,000,000-3,000,000

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%